İkinci El Fotoğraf Makinesi Alınır : 0532 273 78 23

Hakkımızda

HomeHakkımızda

Cemre Elektronik olarak ikinci sektöründen 18 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz, İkinci el alım satım sektörüne yön veren firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda nakit olarak ikinci el elektronik eşyalarınızı değerinde satın almaktadır.

Cemre Elektronik 2002 yılından bu yana elektronik alım satım konusunda hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz,daima müşteri memnuniyetini gizliliğini ve güvenini birinci sırada tutmaktır.Cemre elektronik olarak fotoğraf makinesi sektörünü yakından takip ederek bu konuda pek çok müşterilerimize ikinci el ve sıfır fotoğraf makinesi alım satımı alanında çözüm üretmiştir. Fotoğraf makinelerinizi günün rakamları ile değerlendirip en uygun doğru rakamlar ile fotoğraf makinelerinizi ederinde satın almaktayız.

Firmamız sizler için nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile ikinci el sıfır fotoğraf makinelerinizi, video kameralarınızı ve stüdyo ekipmanlarınızı değerlendiriyor ve adresinizden değerinde nakit satın almaktadır.

Fotoğraf makinelerinizi bizlere satmak için ve fiyat teklifi almak için haftanın 7 günü bizleri arayabilir fotoğraf makinelerinizi bizlere satabilirsiniz.